Hizmetler

antalya-norogelisim-ergoterapi

Ergoterapi

Ergoterapinin en önemli amacı, çocuğun günlük yaşam aktivitelerinde bağımsızlığını sağlamak ya da artırmak, rollerini yerine getirmesini sağlamak ve bu yolla çocuğun toplumsal katılımını gerçekleştirmektir.

Fizik Tedavi

Çocuk fizyoterapistleri; bebek, çocuk ve adölasanların çesitli konjenital, gelişimsel, kas-iskelet sistemine ait ve sonradan edinilen bozukluk ya da hastalıkların tedavisi üzerinde özelleşmişlerdir.

antalya-norogelisim-konusma-bozuklugu

Dil ve Konuşma Terapisi

Dil ve konuşma bozuklukları çocuğun gelişimini ve yaşamını büyük ölçüde olumsuz etkilemesine karşın doğru tanı ve uygun müdahale ile bu olumsuz etkiler azaltılabilir veya ortadan kaldırılabilir.

antalya-norogelisim-duyu-butunleme

Duyu Bütünleme

Duyu bütünleme, çevremizle (sosyal ve fiziksel) olan etkileşimimizde vücudumuzu etkili bir biçimde kullanabilmemizi sağlamak için, vücudumuz ve çevremizden gelen duyuları organize eden nörolojik bir işlemdir.

antalya-norogelisim-cocuk-psikolojisi

Klinik Psikoloji

Klinik Psikoloğu akademik, davranışsal ve sosyal alanlarda özel gereksinimi olan özgül öğrenme bozukluğu, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, otizm tanısı ya da sosyal iletişim alanlarında sorun yaşayan çocuklarla psiko-eğitsel çalışmalar yürütmektedir.